Zabezpečení bytu, domů, chat,..

Podle požadavků našich zákazníků provádíme návrh, instalace a servis pro zabezpečení objektů. Starší zabezpečovací systémy používali „drátové propojení “ jednotlivých čidel na objektu a budoucí rozšiřování bylo značně problematické . Notifikace narušení a alarmu byla „prozvoněním nebo textovou zprávou. 

Toto je již minulostí a v současnosti dodáváme bezdrátové zabezpečovací systémy s možností libovolného rozšiřování co do počtu čidel (pohybová, kouřová, čidla, čidla záplavová  a nebo čidla s detekcí ohně,..) ale také s libovolnou možností rozšiřování střežených prostor (kancelář-prodejna-sklad-servis-parkoviště,…).

Samozřejmostí je možnost „zastřežení a odstřežení “ celého objektu i jeho jednotlivých částí a současně povolení přístupu pro jednotlivé osoby do určených částí objektu.

 

 

 

Konfigurace zabezpečovacího systému je prováděna vzdálenou správou. Autorizovaní uživatelé jsou informováni na mobilní telefon o událostech (jak o zastřežení a odstřežení  objektu nebo jeho částí) ale také o veškerých stavech jednotlivých čidel.